Sexualita - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Sexualita

Sexualita

 

Nikdo na světě neví, co je normální, a co není. Každý člověk má jiné touhy a potřeby. Záleží jen na tom, abychom při jejich uspokojování nikomu neubližovali.

Mít svojí „úchylku“ je zcela běžné. To, že vás mohou vzrušovat jiné věci než většinu populace, neznamená, že je s vámi něco v nepořádku. Přesto – pokud pochybujete o své sexualitě a stydíte, že za to, co vám dělá dobře, obraťte se na naše odborníky. Ti vám s naprostou diskrétností a ochotně pomohou odhodit stud a pochopit sebe sama.

Sice se zdá, že dnešní doba je benevolentní ke všemu a ke všem, ale když dojde na lámání chleba, často se k vám rodina nebo kolegové obrátí zády. Obzvláště pokud pocházíte z malého města nebo vesnice. Přiznat si svoji orientaci může být těžší, než si kdokoli z nás dokáže představit.

Okolí útočí, nemůžete na návštěvu k rodičům vzít svého milovaného a vy si vymýšlíte historky o báječném heterosexuálním vztahu a v noci před usnutím pak máte výčitky svědomí. Trpí tak nejen vaše rodina, ale hlavně vy. Rádi vám pomůžeme vyřešit zapeklitou životní situací Sami uvidíte, jak se vám uleví a vy budete dál hrdě kráčet s hlavou vztyčenou!

Něco jiného je, pokud jste se v minulosti stali obětí sexuálního napadení. Takový traumatický zážitek změní celý váš – nejen sexuální – život. Odmítáte se milovat s partnerem, a když už k pohlavnímu styku dojde, nemáte z něj potěšení a nemůžete dosáhnout orgasmu. I tenhle problém má řešení. A my ho pro vás máme.

Odborníci na tuto kategorii:

zobrazit detail
Český jazykSlovenský jazykAngličtina Petra Urbanová psychoterapeut
Odborník na témata: Osobnostní rozvoj, Vztahy a manželství, Strach a panika, Násilí a zneužívání, Smrt a zármutek, Sexualita, Deprese
V běhu život jsem se setkávala s lidmi, kteří potřebovali péči psychoterapeuta, ale báli se. Telefonické poradenství je ideální, bezpečné.
1

Články:

Chemie v nás – emocevloženo 16. 9. 2020

Chemie v nás – emoce

Lidské tělo funguje jako celek. Probíhají v něm biochemické procesy, které přímo ovlivňují kvalitu života.

Existuje několik způsobů, jak zvýšit produkci hormonu štěstí. Jedním z nich je serotonin.

Kolik skrýváme tváří?vloženo 14. 9. 2020

Kolik skrýváme tváří?

Mnoho z nás v práci neví, kde nám hlava stojí, musíme řešit spoustu problémů a úkolů a často si práci nosíme domů. Když ne v přesném slova smyslu, tak přeneseně, v podobě špatné nálady.

Když v sobě nosíme starosti a neventilujeme je hned, může nám pak stačit drobné podráždění a vybuchneme.

Nastoupilo vaše dítě do 1. třídy? Jak to zvládá? A jak vy?vloženo 7. 9. 2020

Nastoupilo vaše dítě do 1. třídy? Jak to zvládá? A jak vy?

Rozhodně není odpovědí, že nejpodstatnější je, že váš potomek měl již před nástupem do školy co nejlepší základy čtení nebo psaní, a už vůbec ne třeba ten nejkrásnější penál nebo značkové oblečení.

Mnohem podstatnější je, aby s podporou celé rodiny co nejlépe obstály při změně životního rytmu.

Jak mít větší radost z prácevloženo 24. 8. 2020

Jak mít větší radost z práce

Často od druhých lidí slyšíme, že se jim nechce do práce a někdy to tak cítíme i my samotní. Pokud je to tak pouze občas, je to v pořádku, je to normální. Pokud to tak ale cítíme každý den, je to špatně.

Práce má významný vliv na utváření naší vnitřní hodnoty, na naší duši.

|<< < 35 | 36 | 37 | 38 | 39 > >>|

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky